Yedek Parçalar

Yedek Parçalar

 


300 CC Flow Akış Kısıtlayıcı

(1)
199,00TL
300 CC Flow Akış KısıtlayıcıSu arıtma cihazının membran filtre atık su çıkışında bulunan flow akış kısıtlayıcı, atık su miktarını azaltarak membran filtrede basınç üretilmesine yardımcı olmaktadır...

Check Valve Quick (Açık Kasa Su Arıtma Cihazları İçin)

(0)
199,00TL
Check Valve Quick (Açık Kasa Su Arıtma Cihazı, Vidalı Membran Kabı Temiz Su Dirseği)Su arıtma cihazlarında "check valve" ya da "geri tepme valfi," suyun belirli bir yönde akmasını sağlamak için kull..

Check Valve Quick to Quick (Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazları İçin)

(0)
199,00TL
Check Valve Quick (Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı, Çubuklu Membran Kabı Temiz Su Dirseği) Su arıtma cihazlarında "check valve" ya da "geri tepme valfi," suyun belirli bir yönde akmasını sağlamak iç..

Su Arıtma Cihazı Hortumu 5 Metre 1/4" (6mm)

(1)
199,00TL
Su Arıtma Cihazı Hortumu 5 Metre 1/4" (6mm) Su arıtma cihazı hortumu, polipropilen hammaddeden üretilmiştir. %100 organik olup, herhangi bir koku yapmaz. Hortum takılırken tık sesi duyulana ..

Shut Off Valve

(0)
249,00TL
Su Arıtma Cihazı Shut Off Valve (4 Yollu Vana)Su arıtma cihazında bulunan, su arıtma tankının dolmasının ardından su kullanımı yoksa shut off valce hatlarda sıkışan basınç say..

Basınç Düşürücü 40 Psi

(1)
249,00TL
Basınç Düşürücü 40 Psi: Pompalı su arıtma cihazları için uygundur. Şebekeden gelen yüksek basınçları 3 bar seviyesine sabitleyerek su arıtma cihazının basınçtan kaynaklı arızalanmasını engeller. Su a..

Basınç Düşürücü 60 Psi

(2)
249,00TL
Basınç Düşürücü 60 Psi: Pompasız su arıtma cihazları için uygundur. Şebekeden gelen yüksek basınçları 4 bar seviyesine sabitleyerek su arıtma cihazının basınçtan kaynaklı arızalanmasını engeller. Su ..

Combo Hat Alma Vanası 3/8

(4)
249,00TL
Combo Hat Alma Vanası 3/8:   Vana ve hat alma konnektörü tek parça ve kolay kuruluma sahiptir. Su arıtma cihazının şebeke suyundan giriş bağlantısını yapmak için kullanılır. Arıtma cihazı..

Hat Alma Vanası 1/4

(0)
199,00TL
Hat Alma Vanası 1/4: Hat alma vanası tüm konnektörlerle uyumludur. Su arıtma cihazlarının giriş suyunu bağlamak için tesisat tarafında kullanılmaktadır.%100 pirinç malzemeden üretilmiştir...

Lifetech Arıtmalı Duş Başlığı

449,00TL
Lifetech Arıtmalı Duş Başlığı   Nano teknoloji sayesinde iyonizer etkisi yaratan duş başlığı, üstün arıtma performansı ile hijyen sağlar. Nano arıtmalı duş başlığı zararlı maddeleri ar..

Lifetech Bina Girişi Tekli Filtre Kabı

(1)
599,00TL
Lifetech Bina Girişi Tekli Filtre Kabı Daire girişi için tasarlanmış su filtreleme sistemi dairenizde kullanılan tüm suyu takılan filtrelerle, yabancı maddelerden, kireç klor ve sertlik verici ki..

Lifetech Bina Girişi İkili Filtre Kabı

(2)
949,00TL
Lifetech Bina Girişi İkili Filtre Kabı Daire girişi için tasarlanmış su filtreleme sistemi dairenizde kullanılan tüm suyu takılan filtrelerle, yabancı maddelerden, kireç klor ve sertlik verici ki..
Stokta yok

Lifetech Bina Girişi Üçlü Filtre Kabı Dolu

(0)
2.399,00TL
Lifetech Bina Girişi Üçlü Filtre Kabı Dolu: Daire girişi için tasarlanmış su filtreleme sistemi dairenizde kullanılan tüm suyu takılan filtrelerle, yabancı maddelerden, kireç klor ve sertlik verici k..

Lifetech Çamaşır Makinesi Kireç Önleyici Silifoz Filtre

(1)
399,00TL
Lifetech Çamaşır Makinesi Kireç Önleyici Silifoz Filtre   İçerisinde bulunan silifoz topları kireç önleyici özelliği ile çamaşır ve bulaşık makinelerinizi kireçten korur. Kireç önleyici si..

Şeffaf Filtre Kabı

(2)
449,00TL
Lifetech Şeffaf Filtre Kabı (Açık Kasa Su Arıtma Cihazı İçin) 10" Açık kasa tüm su arıtma cihazlarıyla uyumludur.Genellikle 5 Mikron Tortu Filtresi haznenin içerisine yerleştirilerek ilk su giriş kıs..

Mat Filtre Kabı

(0)
399,00TL
Mat Filtre Kabı (Açık Kasa Su Arıtma Cihazları için) 10" Açık kasa tüm su arıtma cihazlarıyla uyumludur. %100 polipropilen malzemeden üretilmiştir...

Membran Kabı

(0)
249,00TL
Su Arıtma Cihazı Membran Kabı  Tüm ters ozmos su arıtma cihazlarıyla uyumludur. 1812 ebatında tüm membran filtreler için kullanılabilir. %100 polipropilen malzemeden üretilmiştir. Bağla..

Lifetech Su Arıtma Cihazı Kaçak Kiti

(1)
249,00TL
Su Arıtma Cihazı Su Kaçak Kiti Su arıtma cihazınızda oluşabilecek su kaçaklarına karşı giriş suyu vanasından gelecek suyu otomatik olarak keser. Tüm su arıtma cihazları ile uyumludur. Bir ade..

Dijital Tds Ölçüm Cihazı

(0)
349,00TL
Dijital Tds Ölçüm CihazıDijital Tds Ölçüm Cihazı, suyun sertliğini ölçmek için kullanılmaktadır. Su arıtma cihazı, hazır paketlenmiş sular, şebeke suyu gibi farklı türdeki ürün gruplarının ölçümünde k..

Su Arıtma Cihazı Tank Vanası Quick 1/4"

(0)
199,00TL
Su Arıtma Cihazı Tank Vanası Su arıtma cihazları, evsel veya endüstriyel kullanım için suyun kalitesini artırmak ve temizlemek amacıyla kullanılan önemli cihazlardır. Su arıtma cihazlarında kulla..

Tek Kollu Lüks Musluk

(0)
499,00TL
Tek Kollu Lüks Musluk Aç kapa modelli %100 pirinç malzemeden üretilmiştir.Tezgah üzerine 12mm çapında delik açılarak su arıtma cihazının temiz su çıkışından uzatılan hortum musluk alt bağlantısına t..

Tek Kollu Paslanmaz Çelik Lüks Musluk

(0)
699,00TL
Tek Kollu Paslanmaz Çelik Lüks Su Arıtma Musluğu Su arıtma musluğu, aç kapa modelli Sus 304 paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Tezgah üzerine 12mm çapında delik açılarak su arıtma cihazı..

3 Yollu Lüks Musluk

(0)
2.399,00TL
3 Yollu Lüks Musluk (Sıcak, Soğuk, Arıtma) Aç kapa modelli %100 pirinç malzemeden üretilmiştir.Şebekeden gelen sıcak ve soğuk suyun kullanımı yanı sıra su arıtma cihazının temiz su bağlantısını da ya..

Tankwell 2.2 Galon Metal Tank (8 Litre)

(0)
1.299,00TL
Tankwell 2.2 Galon Metal Tank (8 Litre) Su arıtma cihazları, evlerde veya ticari alanlarda içme suyunu arıtarak kullanılabilir hale getiren cihazlardır. Bu cihazların içerdiği temel bileşenlerden bi..
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)

İçme suyu kalitesini artırmayı amaçlayan su arıtma cihazları sayesinde her zaman ulaşılabilir içme suyu dışında yemek, meyve sebze yıkama, çay ve kahve yapma gibi günlük kullanımların pratikliği artmaktadır. Su arıtma cihazları günün her anında kireçten, virüs ve bakterilerden arınmış, sağlıklı ve berrak su sağlayarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Lifetech su arıtma cihazları, tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda son teknoloji ile üretilen su arıtma cihazlarının ithalat ve perakende satışlarını yaparak kullanıcılarına en uygun fiyat ve en kaliteli ürünlerinin tedariğini sağlamaktadır.

Su arıtma cihazları içerisinde filtre sistemleri dışında pek çok ekipman barındırmaktadır. Bunlar; paslanmaz çelik su tankı, hat alma vanası, su arıtma musluğu, shut off valve (4 yollu vana), check valve, flow limitor (akış kısıtlayıcı), tank vanası, bağlantı dirsekleri, hortumlar, cihaz giriş çıkış elemanları, membran filtre kabı ve housinglerdir. Bu parçalar, zaman içerisinde ömürlerini doldurabilir, su arıtma cihazının bakımlarının düzenli olarak yapılmadığı durumlarda arıza ihtimalleri ortaya çıkabilir, değişken şebeke basınçları nedeniyle basınç düşürücü kullanılmadığı durumlarda hasar görebilirler. Tam bu noktada Lifetech, ihtiyacınız olan tüm yedek parçaları en uygun fiyata tedarik edebilmenizi sağlamaktadır.