Yedek Parçalar

Yedek Parçalar

 


Tankwell 3.2 Galon Metal Tank (12 Litre)

(1)
1.549,00TL
Tankwell 3.2 Galon Metal Tank (12 Litre) Su arıtma cihazları, evlerde veya ticari alanlarda içme suyunu arıtarak kullanılabilir hale getiren cihazlardır. Bu cihazların içerdiği temel bileşenlerden..

11 Galon Metal Su Arıtma Tankı (40 Litre)

(0)
8.999,00TL
11 Galon Metal Su Arıtma Tankı (40 Litre) Paslanmaz çelik su hazneli, polipropilen astarı sayesinde herhangi bir koku, bakteri üretmeyen malzemeden üretilmiştir. Tüm su arıtma cihazları ile uyuml..

20 Galon Metal Tank (80 Litre)

(0)
12.499,00TL
20 Galon Metal Su Arıtma Tankı (80 Litre) Paslanmaz çelik su hazneli, polipropilen astarı sayesinde herhangi bir koku, bakteri üretmeyen malzemeden üretilmiştir. Tüm su arıtma cihazları ile uyuml..
Gösterilen: 25 ile 27 arası, toplam: 27 (2 Sayfa)

İçme suyu kalitesini artırmayı amaçlayan su arıtma cihazları sayesinde her zaman ulaşılabilir içme suyu dışında yemek, meyve sebze yıkama, çay ve kahve yapma gibi günlük kullanımların pratikliği artmaktadır. Su arıtma cihazları günün her anında kireçten, virüs ve bakterilerden arınmış, sağlıklı ve berrak su sağlayarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Lifetech su arıtma cihazları, tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda son teknoloji ile üretilen su arıtma cihazlarının ithalat ve perakende satışlarını yaparak kullanıcılarına en uygun fiyat ve en kaliteli ürünlerinin tedariğini sağlamaktadır.

Su arıtma cihazları içerisinde filtre sistemleri dışında pek çok ekipman barındırmaktadır. Bunlar; paslanmaz çelik su tankı, hat alma vanası, su arıtma musluğu, shut off valve (4 yollu vana), check valve, flow limitor (akış kısıtlayıcı), tank vanası, bağlantı dirsekleri, hortumlar, cihaz giriş çıkış elemanları, membran filtre kabı ve housinglerdir. Bu parçalar, zaman içerisinde ömürlerini doldurabilir, su arıtma cihazının bakımlarının düzenli olarak yapılmadığı durumlarda arıza ihtimalleri ortaya çıkabilir, değişken şebeke basınçları nedeniyle basınç düşürücü kullanılmadığı durumlarda hasar görebilirler. Tam bu noktada Lifetech, ihtiyacınız olan tüm yedek parçaları en uygun fiyata tedarik edebilmenizi sağlamaktadır.