Su Arıtma Cihazı Filtre Setleri

Su Arıtma Cihazı Filtre Setleri

 


Lifetech 3 Aşama Filtre Seti

649,00TL
Lifetech 3 Aşama Filtre SetiLifetech 3 Aşama Filtre Seti, açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini içermektedir. 3 aşama filtre seti sırasıyla, 5 mikron sediment..

Lifetech 4 Aşama Filtre Seti

(9)
849,00TL
Lifetech 4 Aşama Filtre Seti Lifetech 4 Aşama Filtre Seti, açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini ve yılda bir değişmesi gereken hindistan cevizi post kar..

Lifetech 5 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

1.049,00TL
Lifetech 5 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)Lifetech 5 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli), açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini ve yılda bir değişmesi..

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti

999,00TL
Lifetech 6 Aşama Filtre Seti Lifetech 6 Aşama Filtre Seti, açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini ve yılda bir değişmesi gereken hindistan cevizi post karbon..

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

(5)
1.149,00TL
Lifetech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)Lifetech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli), açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini ve yılda bir değişmesi..

Lifetech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

1.249,00TL
Lifetech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)Lifetech 7 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli), açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini ve yılda bir değişmesi..

Lifetech 11 Aşama Filtre Seti

1.399,00TL
Lifetech 11 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)Lifetech 11 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli), açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini ve yılda bir değişme..

Lifetech Kapalı Kasa 3 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)

(3)
799,00TL
Lifetech Kapalı Kasa 3 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre): 1.Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır...

Lifetech Kapalı Kasa 4 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)

(0)
999,00TL
Lifetech Kapalı Kasa 4 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre) 1.Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır. Sud..

Lifetech Kapalı Kasa 5 Aşama Filtre Seti Membran Filtreli (Inline Filtre)

(0)
1.249,00TL
Lifetech Kapalı Kasa 5 Aşama Filtre Seti Membran Filtreli (Inline Filtre) 1.Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki birinci ..

Lifetech Kapalı Kasa 8 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)

(0)
1.099,00TL
Lifetech Kapalı Kasa 8 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre) 1.Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır..

Lifetech Kapalı Kasa 9 Aşama Filtre Seti Membran Filtreli (Inline Filtre)

(2)
1.399,00TL
Lifetech Kapalı Kasa 9 Aşama Filtre Seti Membran Filtreli (Inline Filtre) 1.Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki bir..

Comtech EW Serisi Tak Çevir 3 Aşama Filtre Seti

(0)
1.799,00TL
Comtech EW Serisi Tak Çevir 3 Aşama Filtre Seti   Comtech EW 510 ve EW 520 serisi su arıtma cihazlarının orijinal ilk üç filtresidir.   1.Aşama: Comtech EW 5 Mikron Sediment F..
Gösterilen: 1 ile 13 arası, toplam: 13 (1 Sayfa)

Su Arıtma Cihazı Filtre Setleri


İçme suyu kalitesini artırmayı amaçlayan Lifetech su arıtma cihazları sayesinde her zaman ulaşılabilir içme suyu dışında yemek, meyve sebze yıkama, çay ve kahve yapma gibi günlük kullanımların pratikliği artmaktadır. Su arıtma cihazları günün her anında kireçten, virüs ve bakterilerden arınmış, sağlıklı ve berrak su sağlayarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmenize yardımcı oluyor. Lifetech, tüm bu ihtiyaçlar doğrultusunda son teknoloji ile üretilen su arıtma cihazlarının ithalat ve perakende satışlarını yaparak kullanıcılarına en uygun fiyat ve en kaliteli ürünlerinin tedariğini sağlamaktadır.

Portföyünde barındırdığı tüm su arıtma cihazlarının filtre setlerini de kullanıcılarına uygun fiyat ve yüksek kalite ilkesiyle tedarik eden Lifetech, aynı zamanda geniş yetkili servis ağı ile kullanıcılarının ürünün satın alınmasından sonraki süreçte bakımlarının yapılması hususunda da gerekli desteği sağlamaktadır. Su arıtma cihazı düzenli bakımları yapıldığı taktirde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde şebekeden gelen suyu en sağlıklı biçimde arıtarak evinizde her daim taze ve içilebilir su bulunmasını sağlamaktadır.

Lifetech, kullandığı tüm su arıtma cihazlarında tüm dünyanın kabul ettiği filtre boyutlarını esas alarak ürünleri global bir çizgide tedarik etmektedir. Açık kasa su arıtma cihazı ve kapalı kasa su arıtma cihazı seçenekleri sunarken, her iki su arıtma cihazı için de kullanıcıların ihtiyaç duyduğu filtre setleri paket olarak hizmete sunulmaktadır. 

Lifetech filtre seti içerikleri; 3 aşama filtre seti, 4 aşama filtre seti, 5 aşama filtre seti, 6 aşama filtre seti, 7 aşama filtre seti, 8 aşama filtre seti, 9 aşama filtre seti ve 11 aşama filtre seti olarak tüm su arıtma cihazlarına uygun halde hazırlanmaktadır. Filtre seçimi yapılırken açık kasa su arıtma cihazı ya da kapalı kasa su arıtma cihazı kullandığınızdan emin olmalısınız. Bunun yanında su arıtma cihazınızın aşama sayısını da bilmeniz, doğru filtre seti seçiminde sizlere yardımcı olacaktır.

Filtre seçimi yaparken açık kasa su arıtma cihazı filtrelerinin ilk üç aşamasının her altı ayda bir; kapalı kasa su arıtma cihazı filtrelerinin ilk üç aşamasının yılda bir; her iki su arıtma cihazının da üst grup filtrelerin yılda bir ve membran filtrenin kullanım ve şebeke suyu kirliliğine göre bir veya iki yılda bir değiştirilmesi gerektiğini unutmayın.