Su Arıtma Cihazı

Evsel Su Arıtma Cihazları

 


Lifetech 7 Aşamalı Alkali-Detox Su Arıtma Cihazı LT-2B

4.199,00TL
Lifetech 7 Aşamalı Alkali - Detox Pompasız Tezgah Altı Su Arıtma Cihazı LT-2B Lifetech 3 Aşama Filtre Seti + Arıtmalı Duş Başlığı (Hediye İçeriği) Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepl..

Lifetech Organic Plus 11 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı

4.599,00TL
Lifetech Organic Plus 11 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı Lifetech 11 Aşama Filtre Seti (Hediye İçeriği) Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma c..

Lifetech 6 Aşamalı Alkali Pompalı Su Arıtma Cihazı LT-2A

4.999,00TL
Lifetech 6 Aşamalı Alkali Pompalı Su Arıtma Cihazı LT-2A   (Elektrik Gerektirir - Pompasız Modele Göre %30 Daha Verimli Çalışır)   Lifetech 3 Aşama Filtre Seti + Çamaşır Makine..

Lifetech Blanco 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı

3.699,00TL
Lifetech Blanco 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız için 0850 302 74 34 nu..

Lifetech Compact Kapalı Kasa 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı

4.399,00TL
Lifetech Compact Kapalı Kasa 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı (LT-CB) Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız i..

Lifetech Blanco 5 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı

(3)
4.549,00TL
Lifetech Blanco 5 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız için 0850 302 74 34 num..
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Evsel Su Arıtma Cihazları

Şebeke veya kuyu suyundan akan ve maalesef günümüzde güvenli olarak tanımlayamayacağımız tüm sular, insan sağlığını tehdit etmektedir. Tam bu noktada Lifetech Su Arıtma Sistemleri, 2009 yılından beri en yeni teknoloji ile üretilen su arıtma cihazlarının son kullanıcıya ulaştırılması bakımından sektörünün öncü markalarından biri haline gelmiştir.  

Su arıtma cihazları, sağlıklı ve kaliteli su elde etmenizi, suyunuzu el değmeden ve dış ortam etkilerini devre dışı bırakarak kendi suyunuzu üretmenizi sağlar. Bu doğrultuda, şebeke suları ya da dışarıdan temin edilen tüm sulardan çok daha ekonomik ve sağlıklı olmakla birlikte sürekli olarak taze ve sürekli üretilebilir olması su arıtma cihazlarının gerekliliğini ön plana çıkarmaktadır.

Lifetech su arıtma cihazları ev veya iş yeriniz için tasarlanmış olup günlük belirli su üretim kapasitelerine sahiptir. Ev tipi su arıtma cihazları genellikle tezgâh altına yerleştirilecek şekilde kullanılmaktadır. Su arıtma cihazlarının fiyatları filtre sayısı, su arıtım teknolojisi ve kullanılan filtrelerin marka ve kalitesi gibi unsurlara göre değişkenlik gösterir.

Bu noktada Lifetech, su arıtma cihazında kullanılabilecek tüm parça ve hammaddelerde insan sağlığına uygun, uluslararası sertifikalara sahip ürünler tercih etmektedir. Türkiye’ye ithalatı yapılan Lifetech su arıtma cihazı ve yedek parçaları en kaliteli ürünleri doğrudan, en uygun fiyata son kullanıcıya tedarik edilmektedir.

Mutfaklara kusursuz teknoloji, yüksek verim ve estetik getiren Lifetech, tüm ürünleri ile hayat kalitesini yükseltecek ayrıntılar sunmaya devam ediyor. Her zaman güvenilebilecek ürünler tasarlayan Lifetech, yeni nesil su arıtma cihazı Lifetech 7 Aşamalı Alkali - Detox Su Arıtma Cihazı (LT-2B)Lifetech Organic Plus 11 Aşamalı Su Arıtma Cihazı (LT-OP)Lifetech Blanco 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı (LT-BLANCO)Lifetech Compact 9 Aşamalı Kapalı Kasa Su Arıtma Cihazı (LT-CB)Lifetech 6 Aşamalı - Alkali Pompalı Su Arıtma Cihazı (LT-2A) ve Lifetech Blanco 5 Aşamalı Pompalı Su Arıtma Cihazı (LT-BLANCOWP) ile de her ev için temiz ve sağlıklı suyu garanti etmektedir.

En iyi içme suyu kalitesini hızlı ve kolay bir şekilde sunan Lifetech, şebekeden gelen suyu ters ozmos filtrasyonun da dâhil olduğu 5 kat filtrelemeden geçiriyor. Filtreleme işlemlerinden sonra ürün özelliğine göre 5 Aşama, 6 Aşama, 7 Aşama, 9 Aşama veya 11 Aşamalı sistemlerden oluşan ürünler mineral içeren filtre katkılarıyla birlikte aşama sayıları artarak musluğunuza ulaşılabilecek en kaliteli suyu siz değerli kullanıcılarına sunuyor. Su Kalitesi Birliği’nin Altın Mühür sertifikasını (Water Quality Association Gold Seal Certificate) taşıyan ve (NSF, FDA, CE standartlarına uygun) şık tasarımları uygun fiyatı ile her eve girebilecek bir ürün olarak kalite ve uygun fiyatından ödün vermemektedir.