Filtreler

Filtreler

 


Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre

(0)
100,00TL
1.Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır. Suda bulunan 5 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur g..

Lifetech Cto Blok Karbon Filtre

(0)
100,00TL
Lifetech Blok Karbon Filtre Karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki ikinci aşamasıdır. Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kayna..

Lifetech Gac Karbon Filtre

(0)
100,00TL
Lifetech Granül Aktif Karbon Filtre Karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki ikinci aşamasıdır. Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klord..

Lifetech 1 Mikron Sediment Filtre

(0)
100,00TL
1 Mikron Sediment Filtre 1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazlarındaki üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi ..

Lifetech Post Karbon Filtre

(0)
100,00TL
Lifetech Post Karbon Filtre: Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş post karbon tatlandır..

Lifetech Alkali Mineral Filtre

(0)
100,00TL
Lifetech Alkali Mineral Filtre Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı vücudumuz için gerekli olan eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir. Su arıtma ci..

Lifetech Detox Filtre (Infra-Red)

(0)
100,00TL
Lifetech Detox Filtre (Infra-Red) Detox Filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki onuncu aşamasıdır. İçerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçü..

Lifetech 4'lü Mineral Filtre

(1)
100,00TL
Lifetech 4 Aşamalı Combo Plus Mineral Filtre 4 Aşamalı Combo Plus filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci aşamasıdır. Maifan Mineral:..

Lifetech 75 Gpd Membran Filtre

(0)
250,00TL
Lifetech 75 Gpd Membran Filtre Membran filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak filtredir. Sudaki mikrobiyoloji..

Dow Filmtec 75 Gpd Membran Filtre

(2)
399,00TL
Dow Filmtec 75 Gpd Membran Filtre Dow Filmtec Membran Filtre belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak filtredir. Sudak..
Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)