Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

 


Lifetech P01-400 (400 Galon Membranlı Direkt Akışlı) Su Arıtma Cihazı

(0)
14.999,00TL
Lifetech P01-400 (400 Galon Membranlı) Direkt Akışlı Su Arıtma Cihazı Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız için..

Lifetech TL-400 (400 Gpd Membranlı) Yüksek Akış Su Arıtma Cihazı

(0)
18.999,00TL
Lifetech TL-400 (400 Gpd Membranlı) Yüksek Akış Su Arıtma Cihazı Garanti koşulları, kurulum ve filtre değişim talepleriniz, teknik servis bilgisi ve arıtma cihazı hakkındaki tüm sorularınız için 0850..

11 Galon Metal Su Arıtma Tankı (40 Litre)

(0)
8.999,00TL
11 Galon Metal Su Arıtma Tankı (40 Litre) Paslanmaz çelik su hazneli, polipropilen astarı sayesinde herhangi bir koku, bakteri üretmeyen malzemeden üretilmiştir. Tüm su arıtma cihazları ile uyuml..

20 Galon Metal Tank (80 Litre)

(0)
12.499,00TL
20 Galon Metal Su Arıtma Tankı (80 Litre) Paslanmaz çelik su hazneli, polipropilen astarı sayesinde herhangi bir koku, bakteri üretmeyen malzemeden üretilmiştir. Tüm su arıtma cihazları ile uyuml..
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Endüstriyel Su Arıtma Cihazları

Endüstriyel su arıtma sistemleri ile arıtma işlemi daha yüksek kapasitelerde yapılabilmektedir. Ters ozmos filtrasyon sistemi ile çalışan yüksek kapasiteli su arıtma cihazları, tüm iş yerleri ve sanayi kuruluşları gibi alanlarda hazır su kullanımına göre çok daha ekonomik ve pratik olması nedeniyle sıkça tercih edilmektedir. 

Suyun en çok tüketildiği yerler toplu yaşam alanları, dolayısıyla iş yerleridir. Bu nedenle iş yerleri için tercih edilen suyun mutlak suretle sağlıklı, taze ve sürekli olarak hazır olması gerekmektedir. Bu noktada Lifetech, ofis tipi iş yerleri için tezgâh altı direkt akış su arıtma cihazları ve sanayi kuruluşları için geliştirilen yüksek akış su arıtma cihazı modelleri ile en kaliteli suyu en ekonomik şekilde kullanıcılara ulaştırmayı hedeflemektedir.

Özellikle günümüzde artık damacana suların hem yüksek maliyetli olması hem de tüketiciye sağlık açısından güven vermemesi nedeniyle evsel su arıtma cihazlarına karşı artan talep aynı zamanda endüstriyel su arıtma cihazlarında da artış göstermektedir. Tüm bu talepleri karşılayabilmek adına Lifetech Su Arıtma Sistemleri, ithal ettiği birinci sınıf su arıtma cihazlarını kaliteden ödün vermeden uygun fiyata tüketicilerle buluşturmaktadır.

Ev tipi su arıtma cihazlarında da olduğu gibi arıtma işlemi öncelikle kaba filtrasyon ile başlamaktadır. İlk aşamada, beş mikron tortu filtre ile suda yer alan pas, çamur, kum gibi maddeler filtrelenmektedir. İkinci aşamada, aktif karbon filtre ile suda yer alan klor ve diğer kimyasallar arıtılarak renk ve koku dengesi sağlanır. Üçüncü aşamada, şebeke suyunun membran filtreden önce tamamen tortulardan arındırılması için bir mikron tortu filtre veya blok karbon filtre ile son temizlik gerçekleştirilir. Dördüncü aşamada, yarı geçirgen ters ozmos membran filtre sayesinde suda bulunan virüs, bakteri, mikroorganizma, kireç en küçük boyuta kadar arıtılır. Beşinci aşamada, hindistan cevizi post karbon filtre sayesinde ilk dört aşamada arıtılmış su lezzetli ve berrak bir şekilde kullanıma hazır hale gelmektedir.

Günlük ortalama bir ton su üretimi sağlayabilecek endüstriyel su arıtma cihazları, direkt akışlı olarak kullanılabilmesinin yanında aynı zamanda çeşitli boyutlarda kullanılabilecek paslanmaz çelik basınç tankları ile birlikte de arıtılmış suyu temiz bir şekilde muhafaza edebilmektedir.