Lifetech 3 Aşama Filtre Seti - LT3AFS

Lifetech 3 Aşama Filtre Seti

Lifetech 3 Aşama Filtre Seti

649,00TL

Lifetech 3 Aşama Filtre Seti

Lifetech 3 Aşama Filtre Seti, açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini içermektedir. 3 aşama filtre seti sırasıyla, 5 mikron sediment filtre, granül aktif karbon filtre ve 1 mikron sediment filtreden oluşmaktadır.


1. Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre

Lifetech 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır. Suda bulunan 5 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Tavsiye edilen değişim süresi 6 aydır.


2.Aşama: Lifetech Granül Aktif Karbon Filtre

Lifetech granül aktif karbon filtreters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki ikinci aşamasıdır. Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu absorbe özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bileşikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller. Tavsiye edilen değişim süresi 6 aydır.


3.Aşama: Lifetech 1 Mikron Sediment Filtre

Lifetech 1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Tavsiye edilen değişim süresi 6 aydır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi