Maxi Kabinetli Su Yumuşatma Cihazı Zaman Kontrollü

Maxi Kabinetli Su Yumuşatma Cihazı Zaman Kontrollü

Maxi Kabinetli Su Yumuşatma Cihazı Zaman Kontrollü

24.999,00TL

Zaman kontrollü su yumuşatma cihazı, suyun yumuşatma işlemini belirli bir zaman aralığında otomatik olarak gerçekleştiren bir cihazdır. Bu cihazlar, suyun sertlik seviyesine bağlı olarak belirli bir süre boyunca reçine tankında iyon değişimi yapar ve ardından yeniden rejenerasyon işlemi gerçekleştirir.

 

Zaman kontrollü su yumuşatma cihazları genellikle önceden belirlenmiş bir zaman planına göre çalışır. Bu zaman planı, cihazın kullanım talimatlarına veya kullanıcının ihtiyaçlarına bağlı olarak ayarlanabilir. Tipik olarak, cihaz, belirli bir zaman diliminde suyun yumuşatma işlemini gerçekleştirir ve daha sonra rejenerasyon işlemini başlatır.

 

Rejenerasyon işlemi, reçine tankındaki iyon değiştirme reçinesinin tekrar sodyum iyonları ile şarj edilmesini sağlar. Bu genellikle bir tuz çözeltisi kullanılarak gerçekleştirilir. Rejenerasyon işlemi sırasında sertlik mineralleri tanktan atılır ve reçine tankı yeniden kullanıma hazır hale gelir.

 

Zaman kontrollü su yumuşatma cihazları, kullanıcının su tüketimi ve sertlik seviyesine bağlı olarak ayarlanabilir. Örneğin, cihazın rejenerasyon işlemini gece veya daha az kullanım olduğu saatlere denk getirerek su kesintisi veya performans düşüklüğü yaşanmasını önleyebilirsiniz.

 

Maxi Kabinetli Su Yumuşatma Cihazı sahip olduğu 21 litrelik reçine tankı ile birlikte kullanılmaktadır. İhtiyaç duyulan günlük su tüketimi belirtilerek, suyun Fransız sertliği hesaplanarak sistemin yeterli gelip gelmeyeceği mutlak suretle müşteri danışma hattımıza sorularak bilgi alınmalıdır. Ürün Canature markadır.


Ürün Boyutları: Genişlik 23cm, Yükseklik 133cm, Derinlik 44cm.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi