Lifetech Kapalı Kasa 8 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)

Lifetech Kapalı Kasa 8 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)

Lifetech Kapalı Kasa 8 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)

1.099,00TL

Lifetech Kapalı Kasa 8 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)


1.Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre

5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır. Suda bulunan 5 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

2.Aşama: Lifetech Granül Aktif Karbon Filtre

Karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki ikinci aşamasıdır.Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu absorbe özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bileşikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.

3.Aşama: LifetechBlok Karbon Filtre

Karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki üçüncü aşamasıdır.Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu absorbe özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bileşikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.

4-7.Aşama: Lifetech 4 Aşamalı Combo Plus Mineral Filtre

4 Aşamalı Combo Plus filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki dördüncü, beşinci, altıncı ve yedinci aşamasıdır.

Maifan Mineral: Demir, Sodyum, Kalsiyum, Potasyum, Magnezyum gibi faydalı mineraller içerir. Suyu mineral bakımından zenginleştirmektedir.

Alkalin Toplar: Suyun pH seviyesinidengeler.

Infra-Red Toplar: Su moleküllerini parçalayarak hazmı kolaylaştırır.Oksijen seviyesini dengeler.

Bio Ceramic Toplar: Negatif yüklü iyonlarlaantibakteriyelkoruma sağlar.

8.Aşama: LifetechPost Carbon Coconut Tatlandırıcı Filtre

Post Carbon Coconut Tatlandırıcı filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki son aşamasıdır.Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibilezzetlihale ulaşır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi