Comtech EW Serisi Tak Çevir 3 Aşama Filtre Seti

Comtech EW Serisi Tak Çevir 3 Aşama Filtre Seti

Comtech EW Serisi Tak Çevir 3 Aşama Filtre Seti

1.799,00TL

Comtech EW Serisi Tak Çevir 3 Aşama Filtre Seti

 

Comtech EW 510 ve EW 520 serisi su arıtma cihazlarının orijinal ilk üç filtresidir.

 

1.Aşama: Comtech EW 5 Mikron Sediment Filtre

Comtech EW 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır. Suda bulunan 5 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Tavsiye edilen değişim süresi 12 aydır.

2.Aşama: Comtech EW Aktif Karbon Filtre

Comtech EW aktif karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki ikinci aşamasıdır. Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu absorbe özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bileşikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller. Tavsiye edilen değişim süresi 12 aydır.

3.Aşama: Comtech EW 1 Mikron Sediment Filtre

Comtech EW 1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Tavsiye edilen değişim süresi 12 aydır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi