Lifetech 6 Aşama Filtre Seti

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti

999,00TL

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti, açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini ve yılda bir değişmesi gereken hindistan cevizi post karbon filtresi, alkali mineral filtre ve detox filtreyi (infra-red) içermektedir. 6 aşama filtre seti sırasıyla, 5 mikron sediment filtre, granül aktif karbon filtre, 1 mikron sediment filtre, alkali mineral filtre, detox filtre (infra-red) ve hindistan cevizi post karbon filtreden oluşmaktadır.

1. Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre

Lifetech 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır. Suda bulunan 5 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 6 aydır.

2.Aşama: Lifetech Granül Aktif Karbon Filtre

Lifetech granül Aktif Karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki ikinci aşamasıdır. Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu absorbe özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bileşikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 6 aydır.

3.Aşama: Lifetech 1 Mikron Sediment Filtre

Lifetech 1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 6 aydır.

4.Aşama: Lifetech Alkali Mineral Filtre

Lifetech alkali mineral filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki beşinci aşamasıdır. Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı vücudumuz için gerekli olan eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 12 aydır.

5.Aşama: Lifetech Detox Filtre (Infra-Red)

Lifetech detox filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki altıncı aşamasıdır. İçerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçülterek hücre içine giriş ve çıkışını kolaylaştırır. Bu sayede vücudumuzdan daha fazla toksik madde atılımını sağlar. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 12 aydır.

6. Aşama: Lifetech Post Karbon Tatlandırıcı Filtre

Lifetech post karbon tatlandırıcı filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki son aşamasıdır. Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 12 aydır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi