Sıkça Sorulan Sorular

Lifetech Su Arıtma


Sıkça Sorulan Sorular


Neden Lifetech Su Arıtmayı Seçmeliyim?

Çünkü, hayata değer katan çözümleriyle konforu artıran Lifetech Su Arıtma, yeni nesil su filtreleme cihazları ve üstün arıtma teknolojileri ile her evde kolayca ve mükemmel su kalitesi sunuyor. Çeşme suyunu, bilimsel olarak kanıtlanmış Ters Ozmos teknolojisi ile içilecek kaliteye getiriyor.


Kaç Filtreli Su Arıtma Cihazı Almalıyım?

Bu noktada sizin nasıl bir su tercihinde bulunduğunuz önem arz ediyor. Yumuşak bir su içmek istiyorsanız, en az 7 aşamalı su arıtma cihazı tercih etmelisiniz. Tercihine göre 9 aşamalı su arıtma cihazı veya 11 aşamalı su arıtma cihazlarımızı da tercih edebilirsiniz.


Pompalı ve Pompası Cihazların Farkı Nedir?

Pompalı su arıtma cihazları ile Pompasız su arıtma cihazları özünde aynıdır. Ancak, evinizin bulunduğu kat veya suyunuzun basınç durumu bazı durumlarda cihazınızın sağlıklı çalışması için pompa ile destek alınmasını zorunlu kılmaktadır. Bu konuda uzmanlarımız ile bağlantı kurabilir ve onların yönlendirmesi ile cihaz seçeneğine karar verebilirsiniz. İletişime geçmek için buraya tıklayabilir ya da 0850 302 74 34 numaralı telefonu arayabilirsiniz.


Filtre Bakımları Ne Zaman Yapılır?

5 Mikron Tortu Filtre, Aktif Karbon Filtre, 1 Mikron Tortu Filtrelerin 6 ayda bir bakımları yapılmalıdır.
Membran Filtrelerin ise 18-24 ayda bir bakımı yapılmalıdır.
Alkali Filtre, Detox Filtre, Mineral Filtre ve Post Karbon Filtrelerin ise 12 ayda bir bakımları yapılmalıdır.


Su Arıtma Sistemleri Damacana Sulardan Daha Mı Ucuz?

Bu sorunun cevabını basit bir matematik hesabı ile ortaya çıkartabiliriz. Ortalama 3 günde bir damacana su tüketilen bir evde ayda 10 damacana su tüketilmektedir. Bu ayda 160 TL'ye denk gelmektedir. 12 ayda damacana suya 1920 TL harcanmaktadır. Lifetech Compact Kapalı Kasa 9 Aşamalı Pompasız Su Arıtma Cihazı güncel fiyatı 1149TL'dir. Yıllık bakım masrafları ile yaklaşık olarak 1500TL'ye mal olan bir arıtma sistemi kendisini bir senesi dolmadan amorti etmektedir.


Sitenizde nasıl üyelik oluştururum?

Siteye giriş yaptıktan sonra sağ üst köşedeki Kayıt ol butonuna tıklayınız. Ardından açılan sayfada üyelik bilgilerinizi, parolanızı ve bülten aboneliği seçeneğinizi giriniz. Ardından devam ettiğinizde üyelik sayfanız açılacaktır. Buradan adresler gibi diğer bilgilerinizi de tamamlayabilirsiniz.


Lifetech üyeliğimi nasıl kapatabilirim?

İletişim sayfasına geldikten sonra ekranda ki formu doldurup üyelikten çıkmak istediğinizi belirten bir mesaj iletin. Destek ekibimiz bu mesajınızın ardından üyeliğinizi kapatacaktır.


Taksitli alışveriş yapabilir miyim?

Lifetech Su Arıtma Cihazlarına, tüm kredi kartlarına vade farksız 3 taksit imkanı ile ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm kartlara 2-12 arasında taksit imkanımız bulunmaktadır.


Lifetech ürünümü teslim aldım montaj için ne yapmalıyım?

Ürününüzü teslim aldıktan sonrasında 0850 302 74 34 numaralı Destek Hattımızı arayarak bulunduğunuz il bilgileri ile yetkili montaj servisimizin bilgilerine ulaşabilirsiniz.


Kargo ücreti ne kadar öderim?

lifetech.com.tr'den yapmış olduğunuz tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.


Lifetech ürünüm ne zaman kargoya verilir?

lifetech.com.tr'den mesai saati içerisinde aldığınız tüm ürünler aynı gün kargoya verilir, mesai saati sonrası alınan ürünler ertesi gün kargoya verilmektedir.


Lifetech garantisi nasıl oluyor?

Lifetech Su Arıtma ürünleri fatura tarihinden itibaren 2 yıl garantilidir. Kullanıcı hataları garanti kapsamı dışındadır. Ürünlerin bakımları ve filtre değişimleri yetkili servislerimiz tarafından yapıldığı takdirde garanti süresi 5 yıla uzamaktadır.


Yurtdışından ürün alabilir miyim?

Şu an için henüz yurtdışı satışımız bulunmamaktadır. Ancak çok yakında yurtdışı satışlarımız da başlayacaktır.