Hakkımızda

Lifetech Su Arıtma Sistemleri Nedir?

Lifetech Su Arıtma Sistemleri “Water for Life (Yaşam İçin Su)” sloganı ile tüm dünyada kaliteli suyu mutfaklara taşımaktadır. Oveon Mühendislik Oto. San. ve Tic. Ltd. Şti 2009 yılından beri Lifetech su arıtma cihazı ve yedek parçalarının Türkiye'ye ithalatını gerçekleştirmektedir. 

Hayata değer katan çözümleriyle konforu artıran Lifetech, yeni nesil su arıtma cihazları, üstün su arıtma teknolojileri ile her evde kolayca ulaşılabilir, mükemmel su kalitesi sunuyor.  Çeşme suyunu, bilimsel olarak kanıtlanmış ters ozmos teknolojisi ile arıtarak içilecek kaliteye getiriyor.

Lifetech Su Arıtma Cihazları aynı zamanda tezgahınızın altında çok şık bir şekilde yer alıyor. Mutfaklara kusursuz teknoloji, yüksek verim ve estetik getiren Lifetech, tüm ürünleri ile hayat kalitesini yükseltecek ayrıntılar sunmaktadır.

Açık kasa su arıtma cihazları ve kapalı kasa su arıtma cihazları seçenekleri ile portföyünde birçok model barındıran Lifetech, siz değerli kullanıcılarını içimi en lezzetli ve sağlıklı suyu ulaştırmayı ilke edinmiştir. Evsel su arıtma cihazları, endüstriyel su arıtma cihazları, su yumuşatma cihazları, su arıtma cihazı filtreleri, yedek parçaları gibi pek çok kategoride en kaliteli ürünleri en uygun fiyata kullanıcılarla buluşturma gayemiz 2009 yılından günümüze kadar devam etmektedir. 

Temiz suya ulaşma konusunda ideal bir seçim olan Lifetech, her evde kolaylıkla kullanılabiliyor ve içme suyu elde edilmesi konusunda büyük bir rahatlık sağlıyor. Lifetech su arıtma cihazı ile plastik şişe ve damacanada su alma işleminden ve dolayısıyla ekonomik yükten kurtulan kullanıcılar, aynı zamanda suyun uzun süre plastik şişelerde saklanması nedeniyle ortaya çıkabilecek zararlı madde ve bakterileri de hayatından çıkarıyor.  Plastik şişeye son veren su arıtma cihazlarımız, bu özelliğiyle çevre için atılmış kişisel bir adım anlamına da geliyor.

En iyi içme suyu kalitesini hızlı ve kolay bir şekilde sunan yeni Lifetech, çeşmeden gelen suyu ters ozmos filtrasyonun da dahil olduğu minimum 5 kat filtrelemeden geçiriyor. Opsiyonel olarak eklenebilen filtreler sayesinde arıtılmış suya mineral ilave edilme, alkali hale getirme, su molekküllerini küçültme gibi işlemler sağlanarak aşama sayısı artırılabiliyor. Su Kalitesi Birliği’nin Altın Mühür Sertifikası’nı (Water Quality Association Gold Seal Certificate) taşıyan ve NSF, FDA, CE standartlarına uygun Lifetech Su Arıtma Cihazları, şık tasarımı uygun fiyatı ile her eve girebilecek bir ürün olarak asla kalitesinden de ödün vermiyor.

Kurulduğu günden beri en iyi su arıtma cihazını en uygun fiyata kullanıcılarına ulaştırmayı hedefleyen Lifetech, sektördeki bilgi, birikim ve tecrübesini en son teknoloji ürünleri tedarik etmek için kullanmaktadır. 

Vizyonumuz

Her evde, iş yerinde ve endüstride temiz, sağlıklı ve erişilebilir suya olanak sağlamak. Dünya genelinde içme ve proses suyunun kalitesini artırmak için yenilikçi su arıtma çözümlerimizle sektörde öncü markalardan olmaya devam etmek. 

Misyonumuz

Müşterilerimize değer katan, kaliteli ve sağlıklı su üretebilen su arıtma cihazları sunmaktadır. Kaliteli su içmenin herkesin temel hakkı olduğuna inanıyoruz. Bu bilinçle, son teknoloji ile donatılmış, çevre dostu ve enerji verimli su arıtma cihazları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaçlıyoruz. Sektörün öncü firmalarından olmayı ve toplum için değer yaratmayı sürdürüyoruz.