Lifetech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

1.149,00TL

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli)

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti (Membran Filtreli), açık kasa su arıtma cihazlarının 6 ayda bir değişmesi gereken ilk üç filtresini ve yılda bir değişmesi gereken hindistan cevizi post karbon filtresi, alkali mineral filtre 12-24 ay aralığında değişmesi gereken membran filtreyi içermektedir. 6 aşama filtre seti sırasıyla, 5 mikron sediment filtre, granül aktif karbon filtre, 1 mikron sediment filtre, ters ozmos membran filtre, alkali mineral filtre ve hindistan cevizi post karbon filtreden oluşmaktadır.

1. Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre

Lifetech 5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır. Suda bulunan 5 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 6 aydır.

2.Aşama: Lifetech Granül Aktif Karbon Filtre

Lifetech granül Aktif Karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki ikinci aşamasıdır. Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu absorbe özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bileşikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 6 aydır.

3.Aşama: Lifetech 1 Mikron Sediment Filtre

Lifetech 1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 6 aydır.

4.Aşama: Lifetech Membran Filtre

Lifetech membran filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki dördüncü aşamasıdır. 75 Gpd Lifetech membran filtre, günlük ortalama 280 litre su arıtma kapasitesine sahiptir.  Belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak filtrelerdir. Sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membran sarmal şeklindedir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Tavsiye edilen filtre değişim süresi ortalama 12-24 aydır.

5.Aşama: Lifetech Alkali Mineral Filtre

Lifetech alkali mineral filtre, membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı vücudumuz için gerekli olan eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 12 aydır.

6. Aşama: Lifetech Post Karbon Tatlandırıcı Filtre

Lifetech post karbon tatlandırıcı filtre, ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki son aşamasıdır. Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibi lezzetli hale ulaşır. Tavsiye edilen filtre değişim süresi 12 aydır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi