Lifetech 6 Aşama Filtre Seti - LT5AFS-M

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti

299,00TL 400,00TL -25%

Lifetech 6 Aşama Filtre Seti

1.Aşama: Lifetech 5 Mikron Sediment Filtre

5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

2.Aşama: LifetechBlok Karbon Filtre

Karbon filtre,ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki ikinci aşamasıdır.Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu absorbe özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bileşikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.

3.Aşama: Lifetech1 Mikron Sediment Filtre

1 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki üçüncü aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

4.Aşama: LifetechAlkali Mineral Filtre

Alkali mineral filtre,ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki beşinci aşamasıdır.Membrandan geçen su belli oranda mineralleri de kaybettiğinden dolayı vücudumuz için gerekli olan eser miktarda bazı mineralleri takviye eden filtredir.

5.Aşama: LifetechDetox Filtre (Infra-Red)

Detox Filtre,ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki altıncı aşamasıdır.İçerisinde bulunan molekül taşları sayesinde su moleküllerinin yapısını küçülterek hücre içine giriş ve çıkışını kolaylaştırır. Bu sayede vücudumuzdan daha fazlatoksik madde atılımını sağlar.

6.Aşama: LifetechPost Carbon Coconut Tatlandırıcı Filtre

Post Carbon Coconut Tatlandırıcı filtre,ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki son aşamasıdır.Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibilezzetlihale ulaşır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi