Lifetech Kapalı Kasa 9 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre) - LT3AFS

Lifetech Kapalı Kasa 9 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)

Lifetech Kapalı Kasa 9 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)

399,00TL 550,00TL -27%

Lifetech Kapalı Kasa 9 Aşama Filtre Seti (Inline Filtre)

1.Aşama: Lifetech5 Mikron Sediment Filtre

5 mikron tortu filtresi, ters ozmos filtrasyonunun su arıtma cihazındaki birinci aşamasıdır. Suda bulunan 1 mikrona kadar olan tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

2.Aşama: LifetechGranül Aktif Karbon Filtre

Karbon filtre,ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki ikinci aşamasıdır.Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu absorbe özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bileşikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.

3.Aşama: LifetechBlok Karbon Filtre

Karbon filtre,ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki üçüncü aşamasıdır.Kullandığı nano teknoloji yöntemi ile yüksek oranda klor arıtımı ve klordan kaynaklanan kötü kokuyu yok eder. Sahip olduğu absorbe özelliği sayesinde renk, koku, klor bileşikleri, kimyasal atıklar ve asbest gibi bileşikleri arıtır. Bakteri oluşumunu engeller.

4.Aşama: LifetechMembran Filtre

Membran filtre,ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki dördüncü aşamasıdır.Belirlenmiş büyüklükte gözenek çapına sahip ve bu gözenek çapından büyük partikül ve mikroorganizmaları geçirmeyen mutlak filtrelerdir. Sudaki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtımı gerçekleştirir. Gözenekleri 1 milimetrenin on milyonda biri küçüklüğünde yarı geçirgen bir zar filtre olan membran sarmal şeklindedir. Suyu molekül düzeyinde filtre eder suda bulunan mikropları, bakterileri, ağır metalleri suya sertlik veren mineralleri ve tüm zararlı maddeleri arıtır. Membrandan geçen su 2/3 oranında dışarı atılmaktadır. Kullanım ömrü ortalama 1,5 - 2 yıldır.

5-8.Aşama: Lifetech4 Aşamalı Combo Plus Mineral Filtre

4 Aşamalı Combo Plus filtre,ters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci aşamasıdır.

Maifan Mineral:Demir, Sodyum, Kalsiyum, Potasyum, Magnezyum gibi faydalı mineraller içerir. Suyu mineral bakımından zenginleştirmektedir.

Alkalin Toplar:SuyunpH seviyesinidengeler.

Infra-Red Toplar:Su moleküllerini parçalayarak hazmı kolaylaştırır.Oksijen seviyesinidengeler.

Bio Ceramic Toplar:Negatif yüklü iyonlarlaantibakteriyelkoruma sağlar.

9.Aşama: LifetechPost Carbon Coconut Tatlandırıcı Filtre

Post Carbon Coconut Tatlandırıcı filtreters ozmos filtrasyonun su arıtma cihazındaki son aşamasıdır. Membran filtreden çıkan su, saflığa yakın olup, içim olarak hamdır. Birçoğumuz bu suyun tadını beğenmeyiz. Hindistan cevizi kabuğundan geliştirilmiş tatlandırıcı filtre ile bu hamlıktan çıkar, içimi hoş bir hale gelir. Bir dağ kaynağından çıkan su gibilezzetlihale ulaşır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi