Kurumsal

Lifetech Su Arıtma Sistemleri, “Water for Life (Yaşam İçin Su)” sloganı ile 2009 yılından günümüze kadar tüm dünyada kaliteli suyu mutfaklara taşımaktadır.

Hayata değer katan çözümleriyle konforu artıran Lifetech, yeni nesil su arıtma cihazları üreterek üstün arıtma teknolojileri ile her evde kolayca ve mükemmel  su  kalitesi  sunuyor.  Şebeke suyunu, bilimsel olarak kanıtlanmış Ters Ozmos teknolojisi ile içilecek kaliteye getiriyor.

Lifetech Su Arıtma Cihazları aynı zaman tezgâhınızın altında çok şık bir şekilde yer alıyor. Mutfaklara kusursuz teknoloji, yüksek verim  ve  estetik getiren Lifetech, tüm ürünleri ile hayat kalitesini yükseltecek ayrıntılar sunmaktadır.

Temiz suya ulaşma konusunda ideal bir seçim olan  Lifetech,  her  evde  kolaylıkla kullanılabiliyor ve içme suyu elde edilmesi konusunda büyük bir rahatlık sağlıyor. Yeni nesil Lifetech su arıtma cihazları ile plastik şişe ve damacanada su alma işleminden ve dolayısıyla ekonomik yükten kurtulan kullanıcılar, aynı zamanda suyun uzun süre plastik şişelerde saklanması nedeniyle ortaya çıkabilecek zararlı madde ve bakterileri de hayatından çıkarıyor.  Plastik şişeye son veren su arıtma cihazları, bu özelliğiyle çevre için atılmış kişisel bir adım anlamına da geliyor.

En iyi içme suyu kalitesini hızlı ve kolay bir şekilde sunan yeni Lifetech, şebekeden gelen suyu Ters Ozmos filtrasyonun da dâhil olduğu minimum 6 kat filtrelemeden geçiriyor. Su Kalitesi Birliği’nin Altın Mühür Sertifikası’nı (Water Quality Association Gold Seal  Certificate) taşıyan ve NSF, FDA, CE standartlarına uygun Lifetech Su Arıtma Cihazları, şık tasarımı uygun fiyatı ile her eve girebilecek bir ürün olarak asla kalitesinden de ödün vermiyor.