Su Arıtma Sistemi Nedir?

Su arıtma sistemi su içerisindeki klor, tortu, ağır metal, organik ve inorganik maddeleri çeşitli seviyedeki filtre aşamaları ile etkili ve sağlıklı biçimde arıtan üst düzey bir sistemdir. Lifetech Su Arıtma Cihazları en son teknolojiye sahip, yenilikçi anlayışla kaliteli ve sağlıklı su üretimini sağlamaktadır.

Su Arıtma Sistemi İçme Suyu Üretir Mi?

Lifetech Su Arıtma Cihazları, sahip olduğu Ters Ozmos sistemi ile birlikte en kaliteli içme suyunu üretmek için tasarlanmıştır.
Her Su Arıtılabilir mi?

Evet, öncelikle arıtılacak suyun analizi yaptırılarak ve suya özel filtreler seçilerek Ters Ozmos sitemi ile doğada bulunan yer altı ve yer üstü sularının hepsi arıtılabilir. 

Su Arıtma ve Mineral Meselesi, Arıtma cihazı sudaki mineralleri alır mı?

İnsanların kafasındaki en büyük soru işaretlerinden birisi; Su arıtma cihazları suda bulunan mineralleri alıyor mu? Evet Ters Ozmos çok üstün bir teknoloji bulundurduğundan dolayı suda faydalı ya da zararlı hiçbir maddenin geçişine olanak tanımaz. Bu durumda miktarının tespiti tam mümkün olmayan mineral maddelerde zararlı maddeler ile birlikte sudan arındırılır. Ters Ozmos membran filtreden tanka saf şekilde depolanan su mineral içermediği için metal tank içerisinde bozulmaz. Tanktan musluğunuza gelen su cihaz içeriğine göre Lifetech Mineral Filtre, Lifetech Alkali Filtre, Lifetech Combo Plus 4'lü Mineral Filtrelerden geçerek doğal minerallerini geri kazanmaktadır.